Абрикос

Бержерон - Пізній період дозрівання. Дерево середньоросле. Пізній або дуже пізній період цвітіння: це забезпечує хорошу морозостійкість. Крупні плоди подовженої форми, жовто-помаранчевого забарвлення з насиченим червоним відтінком. Дуже щільна м’якоть . Хороші смакові якості у повністю дозрілих плодів. Сорт з успіхом вирощується у Франції - середня низовина Рони. У цьому регіоні він є переважаючим сортом і повністю розвиває всі свої якості.

Харгранд - ще один вдалий сорт канадської селекції. Плоди великі, масою 60-85 грам, деякі досягають розмірів в 100-150 грам, овальної форми. Різні плоди забарвлені по-різному - від зеленуватого до світло-помаранчевого кольору з незначним рум'янцем і нечисленнимицяточками. М'якоть світло-помаранчевого кольору, тверда, масляниста. Кісточка дуже маленька, добре відділяється від м'якоті. Дерево середньоросле, формує підняту, розлогу крону. У період плодоносіння вступає дуже рано, але на 2 рік після посадки. Сорт схильний зав'язувати велику кількість плодів, яке необхідно щорічно нормувати. Рослина частково самоплідна, морозостійка і витривала до захворювань. Урожай дозріває з кінця липня до початку серпня.

Голд ріш - дерево середньоросле, формує широку, розлогу крону. Після вступу в плодоносіння - карликове (схема посадки 3х4м) .Зимостійкій, урожайний, толерантний до Шарке. Стійкий до моніліозу, дірчастої п’ятнистості. Квіти - білі, досить великі, цвіте в середні строки. Плоди великі, масою 60-90 гр. Поодинокі плоди досягають навіть до 150 гр., Красиві, овальні, трохи приплюснуті по сторонам. Шкірка світло-помаранчева з невеликим червоним розмитим рум'янцем, який займає 10-30% плода. М'якоть темно-помаранчева, щільна, з легким ароматом. смачна. Кісточка досить добре відділяється від м'якоті. Дозрівають плоди в кінці липня. Плоди характеризуються високою транспортабельністю.